Author: j***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect item. always happy with it x
Color: Dark Brown
Price: 155kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Coffee Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25052064855865965 |
Author: j***3
Date:
Review: perfect item. always happy with it x
Color: Dark Brown
Author: E***☆
Date:
Review: very high quality and cute, but i have a big head 😭
Color: Dark Brown
Author: l***9
Date:
Review: not great looks very wiggy i wouldnt be buying it again
Color: Dark Brown
Author: d***m
Date:
Review: Very nice makes me hair looks thicker and covers the bald part
Color: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.